O mnie

Pasję podróżowania odkryłam już dawno temu (nie to żebym była taka stara... czy przysłowiowe zęby na tym zjadła...), ale od małego ciekawa byłam wszystkiego co mnie otacza.

Ponadto zdałam sobie sprawę, że czas szybko mija w gonitwie i natłoku wieku spaw, a zatrzymać się można w czasie dzięki pięknym miejscom i chwilom. Mało tego, pozostaną one w nas na zawsze.

Idąc dalej dorosłam do tego, że najpiękniejsze po powrotach z podróży są zdjęcia, do których wracam przez kolejne miesiące nie widząc tylko skrawka uwiecznionego kadru tylko całą ponoramę tamtych chwil w 3D.

Takim sposobem znalazłam moją wymarzoną pracę jako fotorecenzent ciekawych miejsc na ziemi. A wieżcie mi, że jest ich sporo.

I tak, aby nie żałować za kilkanaście lat tego co nie zdążyłam zrobić i zobaczyć, nie dążę do wyimaginowanego ideału tylko do pełni mojego własnego szczęścia.

Do każdego odkrywania nowej destynacji przykładam się jak do wyprawy stulecia, zgłębiając każdy skrawek otaczającego lądu i wybierając lokalizację spoczynku jakby miał być ostatnim. Dobieram misternie wszystkie szczegóły sezonowości danej pory roku, lokalizacji pod względem miejsc którymi chcę nasycić moje ciało zarówno historycznych jak i krajobrazowych z dogodnym transportem oraz wygodnymi noclegami za dobre pieniądze. I na pozór jest to bardzo łatwe aby nie przeoczyć niczego i jedncześnie maksymalnie wykorzystać cenny czas.

Dzieląc się moimi spostrzeżeniami, mam nadzieję zachęcić Was do chociaż małego oderwania się od codzienności...

Pasję podróżowania odkryłam już dawno temu.
—Travelermeg
Booking.com