Booking.com

Eventy

BALTICA EQUESTRIAN TOUR

Zagłębiając się w wieloletnie tajniki podróżowania zrozumiałam że PODRÓŻOWANIE przy otworzeniu się na świat oraz pogłębieniu naszej wyobraźni stanowi dla nas niesamowicie szerokie i bezgraniczne pojęcie. Jednocześnie daje nam nie tylko odkrywanie nowych miejsc, ale przede wszystkim odkrywanie i rozwijanie nowych pasji czy doznań.

Add a comment

Czytaj więcej...

Spotkanie z duchami na Zamku Gniew

Halloween to nic innego jak "All Hallows' Eve", oznaczający Wigilię Wszystkich Świętych. Noc 31 października w średniowieczu nazywano Nocą Czarów, ale pamiętajmy, że ponad 2 tysiące lat temu był to dzień, w którym żegnano lato, witano zimę i obchodzono święto zmarłych. Sam HALLOWEEN to święto, które wbrew pozorom nie pochodzi z Ameryki. Wigilia Wszystkich Świętych sięga dawnej tradycji Celtów, zamieszkujących na długo przed początkiem naszej ery dzisiejsze tereny Francji, Anglii, Irlandii, Szkocji, Walii..

Add a comment

Czytaj więcej...

Jesienne warzenie piwa w Pałacu Żelechów

Piękną Polską Złotą Jesień spotkałam w cudownie wkomponowanym w krajobraz Pałacu Żelechów położonym około 90 km od Warszawy. Dodatkowym atutem tego miejsca oprócz stawów, z których szef kuchni poleca własnoręczne poławianie ryb aby móc się delektować najświeższym smakiem, jest przede wszystkim własny browar zlokalizowany w podziemiach Pałacu.

Add a comment

Czytaj więcej...

Pasję podróżowania odkryłam już dawno temu.
—Travelermeg
Booking.com